Výlet do Rodinného pivovaru Bernard

Vážená paní,

vážený pane,

dovolte, abych Vám dala tip na akci, výlet, který byste mohli ocenit Vy i vaši spoluobčané a kolegové.

Otevřeli jsme Návštěvnické centrum Rodinného pivovaru Bernard. Jako jedni z mála vás vezmeme do reálného provozu pivovaru, působivým způsobem přiblížíme náš příběh, projdete si atraktivní expozici, ochutnáte u nás čerstvé, perfektně ošetřené pivo a k němu něco z pivovarské kuchyně. Jako bonus můžete vystoupat na rozhlednu vybudovanou kolem funkčního komína pivovaru. Dobře se pobavíte a spoustu užitečných věcí se dozvíte i při škole čepování piva. Rádi Vám připravíme program na míru.

Můžeme být výchozím bodem vašich dalších výletů, ať už se vydáte poznávat naše město Humpolec, zřícenu hradu Orlík, nedalekou Haškovu Lipnici nebo další atraktivní místa a půvabná zákoutí Kraje Vysočina.

Najdete nás v Humpolci, uprostřed republiky, na půli cesty mezi Prahou a Brnem v těsné blízkosti dálnice D1.

Přijeďte se podívat, jak vaříme pivo v Rodinném pivovaru Bernard. Jdeme vlastní cestou.

Veškeré dotazy s Vámi ráda vyřídím na níže uvedených kontaktech.

Hezký den a dej Bůh štěstí!

Marie Beranová

koordinátorka akcí

Rodinný pivovar BERNARD

Návštěvnické centrum

Jihlavská 1820 | 396 01 Humpolec
mobil: +420 705 856 403 | e-mail: marie.beranova@bernard.cz
web: www.navstivtebernard.cz | FB: www.facebook.com/NavstevnickeCentrumBernard

NC_Bernard_info_ letak