Vánoční koncert Věnovanka

Dobrý den,

zasíláme Vám pozvánku na vánoční koncert DH Věnovanka, který se koná dne 11.12.2022 od 16 hodin na Nové scéně Dusíkova divadla v Čáslavi.
Prosíme Vás o zveřejnění naší pozvánky na Vašich webových stránkách, facebooku, v tisku, rozhlase….atp. po zveřejnění a zaslání odkazu nebo fotky, Vám poštou v případě zájmu zašleme 2 ks vstupenek zdarma. (platí pro 5 nejrychlejších)
Vstupenky na akci je možné si rezervovat zde: Vánoční koncert Věnovanka
Dále Vám nabízíme vystoupení naší dechovky v roce 2023 a to na májích , masopustech, oslavách měst a obcí, dožínkách…atp. Více informací naleznete na www.venovanka.cz
Děkujeme za tým DH Věnovanka

Advent na Kačině s příchutí tradic a jitrnic

Dobrý den,
druhá adventní neděle na Kačině bude patřit vánočním zvykům, tradicím a řemeslům. Nebudou chybět ani oživené prohlídky vyzdobených Chotkovských interiérů, vánočně naladěný duch Rudolf nebo Mikuláš s čertem a anděli.

V jedinečných prostorech zámeckých sklepů bude návštěvníky čekat adventní trh plný vánočních lákadel a ručních výrobků. V tvořivých dílnách si naopak budete moci sami vyzkoušet některé známé i méně známé adventní zvyky nebo si vlastnoručně vyrobit vánoční dárek či dekoraci.Určitě nevynechejte andělskou dílničku či koncert dětského sboru Palášek v Chotkovské knihovně.

Nanádvoří zámku budou na návštěvníkyčekat různé slané i sladké dobroty a nebude chybět ani klasický vánoční punč či svařák na zahřátí. Zároveň mohou děti využít naši kačinskou pobočku Ježíškovi poštya poslat tak svůj dopis s přáním nebo přinést vánočně laděný malovaný kamínek, který umístí k ostatním na kolonádu před hlavní vstup zámku, aby vítali celýprosinec ostatní návštěvníky.

Adventní náladu doplní vánoční výzdoba zámeckého parku a zámku nebo pravé zabíjačkové hody v areálu kočárovny. Zůstat s námi můžete až do rozsvícení druhé adventní svíce za přítomnosti rodiny Chotků a doprovodu koled v podání dětského sboru. Celý program druhé adventní neděle zakončí Vánoční koncert Markéty Fassati v tanečním sále.

Přijďte načerpat vánoční atmosféru na Kačinu, rádi Vás uvidíme.

Za sdílení a vyhlášení místním rozhlasem budeme moc rádi a předem za vše děkujeme.

Hezký den

Lucie Bednárková

marketing NZM Kačina