V obci Horka II – Čejtice, okr. Kutná Hora se ztratila fenka plemene dobrmana

Dobrý den,

v obci Horka II – Čejtice, okr. Kutná Hora se 12.8. ztratila 1,5 roku stará fenka jménem Maria!!!

Kdybyste měli nějaké informace, volejte prosím na 777260666, případně napište na email lsilhavy@seznam.cz

Maria je 1,5 roku stará fenka dobrmana. Má kovový jednořadový stahovací obojek, je čipovaná (276098800260352) a váží cca 30 kg. Fenka žije v Německu, zde je na výcviku. Je velmi hodná a nekonfliktní, ale bude nejspíše vystrašená z celé situace. Není zvyklá žít venku, nikdy to neudělala. Vůči cizím lidem je trochu nedůvěřivá, ale neublíží. Rozbila kennelku a utekla.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna za nalezení!!!

Starosty okolních obcí prosíme o vyhlášení obecním rozhlasem!!!

Aktuální info o pátrání najdete zde: https://www.psidetektiv.cz/zvire/maria-kutna-hora-2022-08-12

Leták ke sdílení najdete i na naší facebookové stránce: www.facebook.com/PsidetektivCZ

Děkuji za pomoc,
Luděk Šilhavý