Pozvánka na Kačinu

Dobrý den, 
ráda bych Vás pozvala 20. srpna na zámek Kačina. Pro návštěvníky jsou připraveny 3 akce. U nás si jistě každý vybere program, který ho zajímá.
V průběhu dne zde bude Klubová výstava pudlů, kde uvidíte více než 80 jedinců. Souběžně v zámeckém parku slavnostně otevíráme Areál pevných kontrol na Kačině. Od 10 hodin se každý zájemce může zúčastnit prvního orientačního běhu.
Večer zde proběhne již tradiční akce Noc na Kačině.

Romantický srpnový večer na Kačině může být ještě větším zážitkem. Noc na Kačině přinese divadla, koncerty i netradiční zážitky.

V zámeckém parku bude pro děti připravena tajuplná stezka plná strašidel a pohádkových bytostí. Na nádvoří zámku začneme módní přehlídkou historických oděvů. Poté se přesuneme do zámeckého divadla, kde se odehraje představení Z příběhů kutnohorských. O hudební zážitky také nebude nouze. Muzikálové písně se přenesou do Chotkovské knihovny. Na hlavním pódiu pak vystoupí kapela Crossband.

Po celý večer lze navštívit výstavy a expozice, provoněnou zámeckou kuchyni, prohlídky zámku obohacené zámeckým plesem. Pro odvážné jsou připraveny prohlídky zámecké knihovny pouze za svitu baterek.

Za zveřejnění předem děkujeme.

S pozdravem z Kačiny
Lucie Bednárková
marketing NZM Kačina