Koncert Anety Langerové na zámku Kačina

Dobrý den,

ráda bych Vás pozvala na koncert Anety Langerové, který se uskuteční 6. srpna 2022 v krásné prostředí zámku Kačina. Jsme velmi potěšeni, že si zlatá slavice Aneta Langerová vybrala pro svůj koncert Kačinu. Spojí se tak krásná příroda, jedinečná architektura a kouzelný hlas zpěvačky.

Aneta Langerová se po vzácném čase Na Radosti vydala domů do svého nitra a stala se pozorovatelem nových příběhů.

Následovat Anetu do světa dvou sluncí znamená zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše. Vnímavý pozorovatel v každém z nás se může vydat na cestu fantazie a setkat se s odvážnými alkami, vědomým stromem, příběhy Marie, Bílého Dne či Antonína. Společně se vyšplháme na vysokou horu, odkud na obloze uvidíme táhnout obrazy snů toužícího netopýra, boj větrných mlýnů, bouři ve sklenicích vody, ale také tkáně lesů a řek divokých. Někteří z nás snad pocítí závrať z toho, Jak krásné je být milován, z pokorného ptačího tance anebo z pocitu, že život v absolutním míru máme na dosah.

Album Dvě slunce vyšlo na podzim 2020 a nyní přichází rozzářit i vás. Zaposlouchat se do nových příběhů budou moci všichni fanoušci přímo pod širým nebem.

Myslíme také na rodiny s dětmi. Máme pro ně připravené zvýhodněné vstupné. Jedinečný zážitek si tam mohou užít po boku svých blízkých.

V příloze zasílám plakát. Další informace naleznete také na našem webu www.nzm.cz/kacina. Budeme rádi, když koncert zveřejníte.

Přeji Vám krásné léto a brzy se na Vás na Kačině těšíme.

S pozdravem

Lucie Bednárková

marketing NZM Kačina