V obci Lžovice u Týnce nad Labem, okres Kolín se ztratil hnědý německý křepelák!!!

Dobrý den,

v obci Lžovice u Týnce nad Labem se 11.10. ztratil hnědý německý křepelák jménem Car!!!

Kdybyste měli nějaké informace, volejte prosím na 724524392, případně napište na email Martin.brichnac@lesycr.cz

Car je 10 let starý hnědý německý křepelák. Nemá obojek ani čip, ale je tetovaný (3182). Není kastrovaný a váží asi 25 kg. Je už starší, hůř slyší. Utekl 11.10. ráno ze zahrady našeho domu ve Lžovicích. Je pravděpodobné, že by se mohl pohybovat mezi obcemi Lžovice-Veletov-Konárovice-Jelen-Bělušice. V případě, že by jste ho někde spatřili, tak mě okamžitě kontaktujte.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna za nalezení 2000 Kč!!!