Pozvánka na výstavu do Kutné Hory

Zdravíme a zveme  vás srdečně za zábavou  do Kutné Hory na výstavu o sběratelství,  sbírkách a sběratelích s názvem Sbíráme. Sbíráte ?

Koná se ve Spolkovém domě v Lierově ul. č.p.146 od 30.7. do 22.8.2021 a otevřeno je denně od 10-17 hod. , vstupné je dobrovolné.
 Pro vaše děti je připraven dětský koutek. a je pamatováno i na sběratele – začátečníky, kteří si mohou odnést z výstavy základ své sbírky.
 V rámci výstavy proběhne soutěž a sběratelská anketa o ceny , které věnovalo Město Kutná Hora a pořadatelé. 19. srpna 2021  od 14.hod do 17. hod. zveme též na setkání sběratelů všech oborů a burzu sběratelských předmětů.
  Na akci spolupracuje DDM Dominik Kutná Hora, Mozaika Kaňk z.s., Muzeum čokolády a čokoládvona LIDKA, Muzeum stříbra Kutná Hora .
Akce probíhá za podpory Města Kutná Hora.