Nákupy pro seniory, dezinfekce Anti-COVID

Pro seniory nad 65 let, kteří nemají nikoho, kdo by jim zajistil nákup nezbytných potravin, běžné drogérie a léků je obecní úřad připraven pomoci. Stačí zavolat na číslo 723 247 723, kde se domluvíme na podrobnostech. Vše objednáme v samoobsluze ve Chvaleticích, kde nám nákup připraví s účtenkou do tašky a my Vám ho doručíme. Dodávku léků pro nás zajistí lékárna v Přelouči stejným způsobem. Pekárna Beneš zajíždí do naší obce beze změn a stále tak máme možnost zakoupení čerstvého pečiva 3x týdně.

Na poště Partner v Horušicích jsme pro občany připravili rozlévanou dezinfekci  Anti – COVID. Dezinfekce je rozlitá do plastových nádob s pumpičkou, které mohou být opakovaně použity. Dezinfekci budeme průběžně doplňovat.

Vlastimil Šálený