Divadelní představení Hrdý Budžes na zámku Kačina

Kačina – V sobotu 14. září uvede kutnohorské Divadlo z garáže na zámku Kačina dnes již legendární hru Ireny Douskové HRDÝ BUDŽES. Jde o kultovní parodii popisující období normalizace v Československu.
Vynikající komedie Ireny Douskové paroduje 70. léta husákovské normalizace. Celý děj vypráví bezelstnýma očima osmiletá Helenka Součková, která popisuje své každodenní dětské problémy a strasti své rodiny, a tím nevědomky poukazuje na atmosféru ve společnosti a laskavým humorem odkrývá paradoxy doby. Dnes již kultovní představení Hrdý Budžes proslavila v minulých letech Bára Hrzánová, která za tuto roli obdržela Cenu Thálie.
V hlavní roli žákyně Helenky Součkové se představí Marcela Voňková, ve vedlejších rolích Petra Wagenknechtová a Martin Čerych.
Divadlo z garáže uvádí hru úspěšně od loňské sezóny, v historických prostorách zámeckého divadla na Kačině se představí v sobotu 14. září od 17. hodin. Rezervace vstupenek je možná na tel. +420 777 873 514, nebo emailu petrawagenknechtova@seznam.cz.
Kontaktní informace:
Divadlo z garáže
Petra Wagenknechtová
Tel.: +420 777 873 514
E-mail: petrawagenknechtova@seznam.cz
www.facebook.com/divadlo.z.garaze/